Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Demon ci zawsze pomoże.

Dzisiaj drogie dzieci chciałbym wam przedstawić rzecz na którą natrafiłem całkiem przypadkowo. Jako, że sam jestem magiem postanowiłem sprawdzić cóż takiego wyjdzie po wpisaniu „rytuał magiczny”. Nie kłamiąc spodziewałem się tego co jest w nazwie, ale trafiłem na perełkę. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy demony i diabły mogą spełnić coś dobrego to macie odpowiedź – mogą.

Wchodząc na Magiczne Rytuały ( klik ) spodziewałem się opisów rytuałów czy chociaż klątw, a tu trafiłem nie na jedną, ale kilka list. Przeglądając ofertę zastanawiałem się pomiędzy rytuałami finansowymi a zdjęciem klątwy, ale będąc singlem skusiły mnie te miłosne. Po kliknięciu na nie dokonałem drugiego, jeszcze ważniejszego odkrycia: istnienia cenniku. Och, liczyłem na sms, ale ja głupi, magia to droga rzecz, no i stracona mana kosztuje. Tak w okolicy dwu – trzy dniowych wakacji. Oczywiście jako typowy krakowski centuś nie miałem zamiaru za to płacić, co to to nie. Może zamiast dawać pieniądze mistycznym istotom sam bym zaprosił dziewczynę do restauracji lub po prostu dał jej pieniądze. Miała by wtedy pewność, że znalazła frajera, na którym może zarobić.

Niezrażony postanowiłem dalej brnąć w owe mroczno mistyczne bagno. Było kilka uroków miłosnych, z opisem ich działania i zdjęciem jak będzie wyglądał przygotowany ołtarz. Ku memu zaskoczeniu każdy z nich wyglądał inaczej. Za to plus. Jak też i za wysyłanie zdjęć podczas wykonywania obrzędów, choć tu lepsze byłoby nagranie. Zaciekawił mnie „Rytuał poprawiający sprawność seksualną” ( klik ). Cena przystępna, tylko 369 zł. Znając naszą służbę zdrowia to nie tylko będzie tańsze, co jeszcze miało większą skuteczność. Na ołtarzu były kamyczki, dużo świec, kieliszki, świeca w kieliszku, pentagram na kartce, zapewne karta tarota i coś, co dla mnie wyglądało jak siodło, na której też były świece. Ładny widok. Troszkę bardziej się zmartwiłem, gdy przeczytałem, że rytualista zwraca się do anioła mroku Samaela. On zawsze mi się kojarzył z truciznami, no i demonami. Nie wiedziałem, że jego moc może zastępować viagrę.

Wyszedłem z dobrego dla siebie założenia, że z moją potencją jest wszystko ok, więc patrzę dalej. „Najsilniejszy urok miłosny – Czarna Magia!” ( klik ) – o kurczę, muszę to zobaczyć! Na zdjęciu dwie czaszki kozłów, znów świeczki, kielich, pentagram, płonąca piramidka, świeczka w wysokiej doniczce ( tak mi się zdaje) i świeczka na kartach tarota. Wedle opisu to najskuteczniejszy rytuał miłosny podczas którego znów odwołuje się do anioła mroku Samaela. Cel, czy jak kto woli ofiara, ma się zakochać w zamawiającym. Już chyba rozumiem jak to działa, i zrozumiawszy to chwilę nawet się zastanowiłem czy nie wydać te pół tysiąca złotych. W jaki to inny skuteczny sposób anioł mroku Samael może zmusić kogoś do miłości niż opętując go sukkubem czy inkubem. Nie kłamiąc, zawsze chciałem by odwiedził mnie sukkub. A tu wystarczy zapłacić. Co ciekawe zestaw do samodzielnego odprawienia owego najsilniejszego rytuału jest tańszy niż sam rytuał. Widać ty masz mniejszą szansę na to, że wysłucha cię Samael.

Oczywiście nie wszystkie rytuały są tak drogie, ale generalnie sam niezbyt patrzę na to łaskawym okiem. Nie wiem jaka jest ich skuteczność, a nie mam powodu by nie wierzyć komentarzom jakie się pod nimi znajdują. Sam osobiście bym nie wydał na to takich pieniędzy ale wiem, że zawsze znajdą się zdecydowane na to osoby. Nie mnie oceniać kto co robi ze swoimi pieniędzmi, ale zawsze jestem podejrzliwy wobec takich działań. Ale naprawdę podziwiam interes, jeśli przynosi zysk sam byłem głupi, że nie wpadłem wcześniej na coś podobnego.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Katy

3 lata ago

Czyli nie wiesz jak jest. Ja zamowilam u Samuela rytual na powrot chlopaka. Moze jest to desperackie posuniecie ale chce sie sama o tym przekonac. Dostalam od Samuela zdjecie po rytuale i szanse na spelnienie ok 60%. Czekam. Ciekawe ze z kolei jak mama mi wrozyla wyszlo z tarota ze samuel jest prawdziwym magiem i tarot tez kazal mi czekac bo ta moja milosc wroci do mnie…

Krakowski Stańczyk

3 lata ago

Życzę Ci, żeby twój chłopak do ciebie wrócił. Jak napisałem nie wiem, jaka jest ich skuteczność, ale wyjątkowo rozbawił mnie fakt używania kogoś takiego jak Samael do poprawy spraw łóżkowych czy uzdrowienia ciała. Dosyć ostrożnie podchodzę do takich stron, gdyż za granicą jest trochę podobnych stron, nawet z podobnymi opisami. Zawsze jak to widzę zastanawiam się, dlaczego ktoś np. sam nie skorzysta z rytuałów finansowych, tylko oferuje je innym (rzecz jasna za pieniądze).

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl