Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Dr James Hardt – wykład oraz osobiste spotkanie.

Data: 1 kwiecień 2017r.

Miejsce: Warszawa, Naturalne Centrum Zdrowia ul. Grażyny 15, sala nr 118

Wstęp: darmowy, po wcześniejszym zapisaniu się

Już w kwietniu odbędzie się wykład na temat neurofeedbacku. Jest to nowatorska metoda wykorzystywana obecnie do leczenia depresji, jednak utrzymuje się, że za jej pomocą można również polepszyć wydajność pracy mózgu, co powoduje szereg pozytywnych rezultatów, również usprawnienie swojego rozwoju osobistego. Polega na oddziaływaniu pacjenta na własne myśli w celu zmiany aktywności mózgu. Podczas takiej sesji stan fal mózgowych pacjenta monitorowany jest za pomocą elektroencefalografu, prostego urządzenia umożliwiającego śledzenie zmian aktywności mózgu. Ciekawe czy wykład będzie tak praktyczny jak się wydaje.

Wykład zostanie poprowadzony przez dr Hardta, neurobiologa oraz właściciela spółki Biocybernaut Institute, posiadającą placówki w USA, Kanadzie i Niemczech. Hardt poświęcił życie badaniu aktywności mózgu, a w szczególności – fal mózgowych oraz znalezieniu sposobu na umożliwienie każdej jednostce kontrolowania ich i za ich pomocą zmieniania jakości własnego życia. Uczony opatentował już ponad trzydzieści wynalazków technologicznych, treningów myślowych i innych form przybliżających go do spełnienia swojego celu. Zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swoim czterdziestoletnim badaniom na temat biofeedbacku.

Spotkanie osobiste z neurobiologiem jest niestety płatne: 120zł od osoby i maksymalnie może się na nie zapisać 15 osób. Odbędzie się tego samego dnia w sali nr 17 o godzinie 20.00.

Informacja i rezerwacja miejsc u Pani Agnieszki Jurko (0048) 501 625 528, e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl