Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Horoskop na weekend (17 – 18 marca)

Ostatnio zrobiłem horoskop z wykorzystaniem mądrości z kartek z kalendarza. Czy się sprawdził, nie wiem, choć powinien – w końcu kartki z kalendarza wszystko wiedzą. Tak się zastanawiałem, z czego jeszcze mogę wam przepowiedzieć przyszłość i pomogła mi szafka. A raczej jej zawartość. Eurobiznes! Wspaniała gratka dla niedzielnych rekinów finansjery, w której każdy choć przez chwilę mógł poczuć się jak Wilk z Wall Street. Gra zawiera dwie talie zdarzeń losowych, pokroju „zapłać bankowi odsetki” czy udaj się gdzieś na planszę. Karty to karty, zobaczmy więc, co horoskop na weekend zdradzi nam o przyszłości (a przynajmniej o najbliższym weekendzie)

Talie są dwie, więc z obu z nich skorzystam. Jest też plansza, więc i ona będzie wykorzystywana. Każdy znak zaczyna od „Startu”. Od razu chce powiedzieć, że jeśli na kogoś spadnie „spłacenie odsetek z banku” nie znaczy to tego, że naprawdę będzie musiał je zapłacić. Nie podchodźcie też zbyt poważnie.

Horoskop 17 – 18 marca

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

 • Idziesz do “KOLEI WSCHODNICH”. Jeżeli przechodzisz przez start otrzymujesz 400 $.
 • Wychodzisz wolny z więzienia. Kartę należy zachować do wykorzystania lub sprzedania.

Raczej nie zadziała w realnym życiu. Tu tylko łapówki.

Koleje wschodnie znajdują się tuż przy końcu gry, choć nie przekraczasz mety. Odważny Baran może się spodziewać, że zbliży się do końca swego celu (przynajmniej dotychczasowego). Jeśli coś planuje, to ma teraz najlepszą szansę na spełnienie tego. Co ważniejsze uda mu się to zrobić znacznie szybciej (w końcu kolej), niż się tego spodziewał. To samo się jednak tyczy problemów, i może się spodziewać zmierzenia z nimi w tym okresie.

Ale będzie ci sprzyjać szczęście i kłopotów będziesz mógł uniknąć, jeśli zachowasz rozsądek. Barany są inteligentne (wbrew przysłowiom, hehe), więc uważaj, by nie zmarnować sytuacji. Nie powinieneś się spodziewać problemów finansowych.

Byk ( 21 kwietnia – 21 maja)

 • Idziesz do Neapolu. Jeżeli przechodzisz przez start otrzymujesz 400 $.
 • Płacisz na budowę szpitala 400 $.

Dbaj o zdrowie. I płać składki.

Neapol znajduje się tuż przy początku, zatem nie powinieneś się spodziewać teraz aż tak wielkich zmian. Możliwe, że sam zwolnisz, może też będziesz musiał. Znając życie ujawni się lenistwo Byka, więc najpewniej ten czas spędzisz w łóżku (lub będziesz chcieć). Wykorzystaj to do przemyślenia różnych spraw, np. która kołdra jest cieplejsza.

Zapłata na szpital nie musi oznaczać, że postanowisz wspomóc NFZ. Już prędzej spodziewaj się problemów zdrowotnych. Niby wiosna, zaraz znów ma wrócić zima, więc pilnuj by nie złapać żadnego choróbska.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

 • Wracasz do “Brukseli”. Jeżeli przechodzi przez start otrzymujesz 400 $.
 • Bank wypłaci ci należne 7% odsetek od kapitałów – otrzymujesz 50 $.

Już widzę, jak ta instytucja chce cokolwiek dać za darmo.

Bruksela leży w dalszej części mapy, tak więc marzycielu uważaj, by nie zasnąć i pójść dalej, bo świat cię będzie popychał do przodu. Może to nie meta, ale zawsze bliżej końca. Równocześnie mogą nastąpić duże zmiany. Nie drastyczne, ale odczuwalne.

Finansowo nie będzie powodów do narzekania. Fakt, 50$ to w tej grze tylko zaskórniaki, i w prawdziwym życiu nie powinieneś się spodziewać jej nagłego przypływu, ale nie powinieneś mieć powodów do narzekania.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

 • Piłeś w czasie pracy, płacisz karę 40 $.
 • Wracasz do Wiednia.

Byle nie w pracy. Poza już tak.

Idzie rak, nieborak… Raku, drogi Raku, zważaj na używki. Niekoniecznie będzie chodziło o alkohol, bo rzecz może tyczyć się uzależnień: telewizji, papierosów, gier itd. Uważaj na nie, bo teraz mogą ci one sprawić problemy. Również finansowe. Na alkohol szczególnie uważaj.

Wiedeń to praktycznie koniec mapy, tak więc zmiany w życiu mogą być drastyczne. I niekoniecznie dobre. Uważaj więc Raku na to, do czego jesteś przywiązany (zarówno osoby, jak i rzeczy), bo możesz przeżyć nieprzyjemne rozczarowanie.

 

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

 • Mandat za szybko jazdę. Płacisz 30 $.
 • Otrzymujesz zwrot nadpłaconego podatku dochodowego 40 $.

Życzę szczęśliwego weekendu 🙂

Ukochany król dżungli. Obecnie twoja ambicja może się zmienić w próżność i możesz mieć Lwie z tego powodu problemy. Nad wszelkimi dylematami będziesz się musiał zastanowić, a już na pewno nie podejmować pochopnych decyzji. Pamiętaj, że za szybką jazdę dostaje się również punkty karne ;P

Możliwe, że do grzywy wpadnie ci kilka monet. Bardziej jednak spodziewaj się szczęścia, które nie tylko zniweluje twoje błędy, co i pomoże lekko wyjść na prostą. Pamiętaj jednak, że różnica 10$ to w tej grze nic, więc nie spodziewaj się tedy korony. Już prędzej kawałka zebry w czasie głodu.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

 • Remontujesz swoje domy. Płacisz do banku za każdy dom 50 $, za każdy hotel 200 $.
 • Bank omylił się na twoją korzyść otrzymujesz 400 $.

Jakby bank miał się pomylić. Bank nigdy się nie myli!!!

Wnikliwa, ale krytyczna Panna, powinna uważać na swój dobytek. Nawet jeśli nie remontuje żadnego domu (lub hotelu) jest teraz w sytuacji, że materialnie coś może się zepsuć. A wtedy trzeba będzie wydać na kupno czegoś nowego.

Panna, tak jak każda kobieta, lubi wydawać pieniądze na zakupy. Żeby zupełnie nie wyjść na męską, szowinistyczną świnię chce powiedzieć, że finansowo masz nie tylko szansę wyjść na prostą (w przypadku problemów), ale także zdobyć cenne fundusze (zapewne Europejskie). Uważaj tylko, by wszystkiego zaraz nie wydać, patrz akapit wyżej. Aha, będzie ci sprzyjało szczęście.

Waga (23 września – 23 października)

 • Mandat za szybko jazdę. Płacisz 30 $
 • Płacisz składkę ubezpieczeniową w wysokości 20 $.

Zapewne jedno się będzie łączyło z drugim.

Waga musi pilnować swojej intuicji. Inaczej łatwo popełni błąd i może wpaść w kłopoty. Niekoniecznie pędzić setką po mieście. Aż tak wielkich problemów nie powinno być, raczej drobne nieprzyjemności. W przypadku bliskich, znajomych i miłości uważaj, bo mogą pojawić się drobne problemy (które jednak nie muszą zamienić się w wielkie).

Pij też dużo herbaty z miodem, jedz dużo warzyw i ziółek, ubieraj się ciepło. Będzie chłodno, a masz szansę zachorować. Gorączka nie zabije, ale po co marnować weekend?

Skorpion (24 października – 22 listopada)

 • Rozwiązałeś dobrze krzyżówkę. Jako 1 nagrodę otrzymujesz 200 $.
 • Idziesz do więzienia. Nie przechodzisz przez start, nie otrzymujesz 400 $.

Może to zachęci do rozwiązywania krzyżówek?

Inteligencja nie będzie cię zawodziła, Skorpionie. Masz dzięki niej szansę uzyskać to, na czym ci tak zależy. Pamiętaj jednak, ze 1 nagroda za krzyżówkę to nie to samo co złoto na olimpiadzie, więc nie popadaj w samouwielbienie. Ale masz się z czego cieszyć.

Żeby jednak nie było tak kolorowo, zawisną nad tobą czarne chmury. Niekoniecznie będzie oznaczało to kilkuletnią odsiadkę. Ale problemy już tak, najpewniej wynikające z twego charakteru.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

 • Zobowiązany jesteś zmodernizować swoje miasto, płacisz za każdy dom 80 $,za każdy hotel 230 $.
 • Wracasz do Wiednia.

 

Remontuj póki masz jeszcze pieniądze. W przyszłym tygodniu pewnie bank wszystko ci zabierze….

Hoho, pilnuj swojego portfelu, Strzelcu, bo łatwo będziesz mógł go stracić. A przynajmniej jego zawartość. Czy to błędne decyzje finansowe, nadmierne zakupy, czy nagły wydatek – pilnuj się.

I znów ten Wiedeń… Nagła, ale nie tak drastyczna zmiana w życiu. Na lepsze czy gorsze – karta wyżej pokazała, że większe szansę są na to drugie. Ale entuzjazm i dobry humor powinny ci we wszystkim pomóc. Tak więc głowa do góry, Strzelce 🙂

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

 • Bank wypłaca Ci procenty w wysokości 100 $.
 • Idziesz do Neapolu. Jeżeli przechodzisz przez start otrzymujesz 400 $.

Jak już tam będziesz, zjedz pizzę.

Coś miłe są tu banki. Chciałbym zobaczyć coś podobnego w prawdziwym życiu. Twoje zdyscyplinowanie i wytrwałość powinna ci pomóc w spełnieniu marzeń, przynajmniej tych mniejszych. Czy nagrodą będą pieniądze, czy coś innego – częściowo ci się uda.

Ale że Neapol jest tuż na początku, nie spodziewaj się czegoś wielkiego. Zero 6 w lotku, ale może trafi się okazja na lepszą pracę? Ciesz się, Koziorożcu, Waga ma gorzej, więc nie ma czego żałować.

Wodnik (21 stycznia – 19 luty)

 • Wracasz na start.
 • Bank wypłaci ci należne 7% odsetek od kapitałów – otrzymujesz 50 $.

Wracaj tam gdzie twoje miejsce, Wodniku. Na powierzchni same nudy.

Chciałbym napisać, że Wodnik stanie w miejscu i zupełnie nie będzie się ruszał. Ale tak nie będzie. Za to przez ten weekend nie stanie się nic ciekawego. Nic a nic, null. Najlepiej wróć do akwenu wodnego i tam przeczekaj ten nudny czas.

Ale żeby nie było tak źle spotka cię drobna przyjemność. Może troszkę bardziej niż drobna. Na pewno coś, co umili ten nudny czas.

 

Ryby (20 luty – 20 marca)

 • Wracasz do Madrytu.
 • Z magazynu, w którym kupujesz otrzymujesz rabat w wysokości 20 $.

Miły dla oka widok.

Madryt jest bliżej środka, tak więc coś się zmieni w twoim życiu. Raczej nie zostaniesz przerobiona na filet, ale gdzieś tam może czaić się wędka. Ze słodkim robaczkiem, tak więc pilnuj się, by zjeść robaczka. I by jego obecność nie przysłoniła ci wędki.

Zwłaszcza, że masz większe szansę na zjedzenie robaczka bez wyłowienia. Panuj więc nad swoimi emocjami i uważaj na temperament, a wszystko powinno pójść dobrze.

Mam nadzieję, że ten horoskop na weekend przypadł wam do gustu. Na koniec chce poradzić, byście nie podchodzili do tego zbyt poważnie. Tak, wiadomo, że horoskopy się zawsze sprawdzają, o czym świadczy ich ilość i różnorodność w sieci. Jeśli ten się jakoś spełni, będzie fajnie. Jeśli nie, to również. Będzie to znaczyło, że nie jesteście tak niewolnikami gwiazd;-)

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl