Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Horoskop Stańczyka na dzień 27 lutego anno domini 2018

Zakładam, że każdy przynajmniej raz w życiu sprawdził, co takiego powie o nim horoskop. Nie jest trudno na jakiś trafić, gdyż znajdują się prawie wszędzie: na każdym większym portalu internetowym, w dziesiątkach gazet (bez znaczenia czy to codzienna, „Pani domu”, czy też tygodnik wędkarza), telewizji czy radiu. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby z czasem zaczęły się one pojawiać na produktach spożywczych. Sam jakoś nigdy nie zwracałem większej uwagi na to, co takiego gwiazdy czy znak zodiaku mają mi do przekazania.

Praktycznie codziennie znajduje na stole pewną gazetę (dokładnie mówiąc Dziennik Polski). Wzorem Ala Bundy’ego zaglądam do niej głównie wtedy, kiedy czuje taką potrzebę (czytaj kieruje się na dłużej do toalety). Dzisiaj zwróciłem uwagę, że na początku znajduje się mała tabelka, a w niej krótki opis tego, co czeka każdy znak zodiaku. Nie jest to typowy horoskop, dlatego postanowiłem się nim nie tylko podzielić, ale też spróbować go odczytać. Źródło podaje tutaj.

HOROSKOP STAŃCZYKOWY (a raczej mój odczyt innego).

Baran: Humor sprzyja załatwianiu spraw. Ciach! I trachJakub Ciećkiewicz

Sam często powtarzam, że poczucie humoru to podstawa. Jeśli sprawy mają się dobrze, jak się tu nie cieszyć? Szczególnie gdy mowa o gilotynie, co sugeruje końcówka. Wiszące nad tobą ostrze na pewno jest wielce przyjemnym widokiem.

Byk: Małe smutki. Krople deszczu na szybie. Bo wszystko już było…Jakub Ciećkiewicz

Biorąc pod uwagę obecną aurę za oknem raczej powinna być mowa o soplach lodu. A w ten depresyjny nastrój wprowadziło chyba zbyt długie słuchanie pewnej piosenki Maryli Rodowicz. Warto zmienić stację radiową na bardziej skoczną i radosną.

Raczej niecodzienny widok przy -15 stopniach.

Bliźnięta: Odrodzenie. Sukces i spełnienie.Jakub Ciećkiewicz

Ciężko do czegoś takiego znaleźć coś, do czego można by by się przyczepić. A chcę, bo to mój znak. Mam! Nawet jeśli dzisiaj los będzie za tobą, nie martw się – jutro wszystko zwali ci się na głowę. A potem będzie jeszcze gorzej…

Rak: Ledwie wyrabiasz na zakrętach. Robota czeka, jak zaklęta.Jakub Ciećkiewicz

Albo procenty uderzyły do głowy, albo w formule 1 nie idzie tak rewelacyjnie, jak powinno. Pewnym pocieszeniem może być praca, czekającą jak śpiąca królewna aż się za nią zabierzesz. Choć śmiem wątpić, czy będzie szczęśliwe zakończenie.

Lew: Męczysz otoczenie i wciąż coś znajdujesz – wady, felery, okropnie się czujesz…Jakub Ciećkiewicz

Czego innego się spodziewacie po królu dżungli? Taki to zawsze znajdzie coś, co mu się nie podoba. Już lepiej niech ma depresję jak Byk, przynajmniej wtedy nie będzie tak truł innym pupy. Inne znaki niech lepiej unikają furiata.

Panna: Ważne decyzje. Zasadnicze! W prawo, czy w lewo? W dół, czy w górę?Jakub Ciećkiewicz

Nie jest to głupia porada, szczególnie gdy się jest na rondzie, za tobą sznur samochodów, a nawigator postanowił zastrajkować.

Waga: Miły czas. Z kieliszkiem w dłoni. Inni wciąż w drodze, wciąż w pogoni!Jakub Ciećkiewicz

Tutaj mamy wielce radosną zapowiedź przyszłego alkoholizmu. Inni biegają dookoła i wariują, a waga znajduje ukojenie w procentach. I tak ma lepiej niż poniższy znak, bo tamten ewidentnie ma skłonności samobójcze.

Skorpion: Wiedziesz prym? Prosto w dym!Jakub Ciećkiewicz

Kochany pajęczak zawsze chce być pierwszy. Nawet jeśli to będzie oznaczało bycie pierwszą ofiarą pożaru. Albo zaczadzenia, jeśli akurat ognia nie będzie, bo to bardziej horoskop sugeruje.

 

Dla tych, którzy chcą to dosłownie potraktować.

Strzelec: Rozkojarzenie. Coś miało być, a nie jest. Więc tego się nie pisze w rejestr.Jakub Ciećkiewicz

Bardzo dobre podejście, urzędnicze bym rzekł. Jeśli tego nie ma w papierach, to nie ma żadnego problemu. Gorzej, gdy to dotyczy niezapłaconego podatku czy innego kredytu, wtedy warto sobie jednak przypomnieć.

Zapowiedź uczestniczenia w pogodnych wakacjach?

Koziorożec: Podróże. Egzotyczne tańce, ruleta i łamańce…Jakub Ciećkiewicz

Jak egzotyczne podróże i tańce, to tylko Rio! Może się karnawał już skończył, ale zabawa pewnie trwa tam cały rok. Trzeba tylko uważać w kasynach. Granie w ruletkę może skończyć się dużą przegraną, a w konsekwencji połamaniem przez obsługę lokalu.

Wodnik: Kłopoty wreszcie wygasają. Wracasz do siebie. I jest klawo.Jakub Ciećkiewicz

Dobrze, gdy mowa o zwykłych problemach. Gorzej, gdy wiąże się to ze Skorpionem, bo oznacza zapowiedź pożaru. Na pewno klawo będzie, gdy ten już się skończy, a uniknie się większych poparzeń.

Ryby: Pełen radości istnienia i miłości do świata, przyswajasz małe dawki światła.Jakub Ciećkiewicz

Ten opis świetnie by pasował jako hasło reklamowe LSD, gdyby to można było legalnie kupić. I mowa o efektach wizualnych, i przyjemnych odczuciach. Ryby mogą zatem się spodziewać przyjemnego tripu po pewnych “używkach”, podanych świadomie lub nie.

I to by było na tyle z mojej oceny dzisiejszego horoskopu, mam nadzieję, że się wam spodobała. Pamiętajcie: nawet jeśli wierzycie w ich moc, to nie podchodźcie do nich jak do prawdy objawionej. W większości zakładam, to wygląda tak, że na dany dzień wyciąga się mądrości z kalendarza i, jak komu pasuje, podpina się do danego znaku zodiaku. Co nie znaczy, że się one nie sprawdzają. Mądrości z kalendarza zawsze się sprawdzają.

 

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


MIP

3 lata ago

Osobiście nie wierzę w horoskopy ale jakimś dziwnym trafem są tak skonstruowane, że zawsze się sprawdzają. Ale pewnie to kwestia odpowiedniej interpretacji 🙂 Pozdrawiam.

Krakowski Stańczyk

3 lata ago

Bo w większości są rzeczywiście tak skonstruowane, by pasowały do większości osób i większości sytuacji. Choć jak patrzę na taki zodiak to jednak generalnie on w większości pasuje do tych znajomych, których dobrze znam.


Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl