Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Klątwa – gdzie ją zamówić?

Kto dłużej przegląda blog i wpisy z serii Szyderium Leviosa (a kto nie zaraz się dowie o co mi chodzi) zapewne zauważył, że sporo z nich dotyczy rożnego rodzaju sklepów i usług, w których to możesz sobie zamówić jakiś czar. Czy to chodzi o rytuał na zdobycie miłości, odzyskanie zdrowia czy też zdjęcie klątwy kościelnej, sporo z nich się powtarza. Ale nie wszystko da się zamówić. Na przykład ciężko jest z zamówieniem klątwy. Na naszym Polskim ogródku znalazłem tylko jedną osobę u której, za rzecz jasna odpowiednią opłatą, można rytualnie zniszczyć komuś życie. Nie ma co kłamać, ten typ usług nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem. Lub też mało kto chce go wykonywać.

Na szczęście w tej globalnej wiosce znalazło się miejsce dla kogoś, kto niczym Leon Zawodowiec zajmie się twoimi wrogami. Tym kimś jest California Astrology Association (co znaczy, że trzeba przygotować dolary). Cytując Siarę „mają rozmach, sk…syny”. „Autentyczne” czary Voodoo, cygańskie, zodiakalne, astrologia, lalki… Mają więcej pozycji niż przeciętna Żabka asortymentu. Ale co będę skupiał się na klasycznych, gdzie na tacy dają krzywdzące innych. Na początek coś z ich FAQ: nie rzucają śmiertelnych zaklęć ani takich, które czynią prawdziwe szkody. Aha, no to się przekonajmy.

– Tak, rzuciłam klątwę. Zrobiłam to z czystej chęci zysku.

Nawet nie patrzę się na zaklęcia niszczące związki. Już w nich mamy do czynienia z klątwą zerwania związku, choć pod koniec jest ostrzeżenie, że jeżeli ma się wątpliwości, to nie powinno się zamawiać (). Cena 33 zielone. Przejdźmy do działu „zemsta i klątwy”. „Szybki czar karzący”, to mi się podoba. Poza tym po cygańsku możesz osłabić swego oponenta, by potem dowalić „zaklęciem skorpiona” (poczują jak to jest być wysysanym z energii). Na koniec tylko „zemsta kruczej klątwy” (cholera, nazwy jak z Magic: the gathering), który powinien być tylko skierowany w stronę zła. Zapewne oni nie analizują, czy ktoś jest dobry, czy też zły, więc ofiar wśród cywilów nie da się wykluczyć. Ze skutków mamy dyskomfort, smutek, depresje, słabość psycho-fizyczną i neutralizacja ich mocy. Jak na coś za 30 dolców to brzmi naprawdę świetnie.

To jeszcze nie gwóźdź programu: Czarne klątwy (). Na początku standardowa gadka, że „zamawiaj tylko w ostateczności”. Skoro szukam strony z klątwami to znaczy, że jest ta ostateczność i wróg zasługuje na skaranie. Wszystkie za 33.95$, a w ofercie jest:

– finansowa ruina (wpływa także na karierę i zdobywanie pozycji);

– nawiedzenie (problemy ze snem);

– złamane serce (depresja, problemy miłosne, wręcz ofiara żałuje, że się urodziła);

– skazany na upadek (kończy małżeństwo, związki i pewnie to, co wyższe);

– życie w piekle (niszczycielska klątwa powodujące wielkie cierpienie. Wróg budzi się każdego dnia wiedząc coś tam i żyje w strachu i depresji).

Za 9 dolarów możesz załatwić, że czar będzie rzucony ponownie za dwie godziny. W zwykłej cenie możesz wzmocnić jego moc dwukrotnie, co z powyższym spowoduje, że jego działanie będzie silniejsze czterokrotnie. To już dosłownie jak z Magic:the gathering. Gdy klątwa ci się znudzi możesz rzucić cofnięcie klątwy, rzecz jasna za pieniądze. To nie jest żadna armia zbawienia, mowa tu o kolesiach, co to są gotowi za pieniądze zniszczyć komuś życie. Nie spodziewaj się, że bez zapłaty zdejmą magiczny pistolet z głowy ofiary.

Podoba mi się ich styl działania: najpierw znajdują kogoś, kto zamawia na kogoś klątwę, a potem czekają aż ofiara kupi coś ochronnego czy leczącego. Jak handlarz bronią, który sprzedaje swoje zabawki każdemu chętnemu. Tak więc gdy chcesz komuś zniszczyć życie, ale boisz się konsekwencji prawnych, wiesz już co robić.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl