Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Gdzie mag nie może, tam świeczkę zapali.

Szukając materiału na dzisiejszy wpis trafiłem na stronę Magia Uzdrawiania (). Zamiast zastanawiać się co napisać na początek przejdę od razu do rzeczy. W oczy rzuca mi się dział „Promocja”. No no, całkiem sporo przecenionych rzeczy. Mnóstwo kosmetyków, suplementów diety, obrazów, wahadeł i świec. Tu się nie przyczepiam. Zresztą w sklepie znajdują się też kryształowe kule, kielichy, szkatułki, a nawet różdżka. I rzecz jasna taroty. Pewnie ktoś, kto ma pieniądze i chce je wydać na coś magicznego znajdzie coś dla siebie. Ja jestem biedny, dlatego zostaje mi komunikowanie się z demonami.

Już się zastanawiam, czy dobrze trafiłem, ale na szczęście długo czekać nie musiałem. Rytuały po taniości, każdy z ceną o połowę niższą. Więc mamy do wyboru zdjęcie klątwy pokoleniowej, który to działa tylko na linię męską lub żeńską. Jak rozumiem jeśli klątwa idzie z obu stron to dwa razy trzeba ją zdejmować. Sprytne. Aha, w opisie jest napisane, że samodzielna próba pozbycia się fatum jest narażona na niebezpieczeństwo. Będąc laikiem jesteś lamą, co tylko sprowadzi na Ciebie większe cierpienie, wizytę w szpitalu i inspekcje skarbówki do 5 lat wstecz. Zresztą sam raczej nie wytniesz sobie wyrostka robaczkowego. Jak zatem chcesz się pozbyć klątwy, o której nic nawet możesz nie wiedzieć, a ona wisi nad tobą jak miecz Damoklesa?

Jeszcze większą ironią losu jest to, że została zmniejszona cena zdjęcia klątwy ubóstwa, jedyne komentarze przychodzące mi do głowy nie są poprawne politycznie. Ale to i tak mały pikuś przy możliwości pozbycia się klątwy kościelnej (). Jeśli w przeszłości jakiś zawzięty inkwizytor czy nawet sam papież nie tylko was ekskomunikował, ale również załatwił z góry bilet do piekła to nie musicie się już przejmować, bóg z powrotem zacznie was kochać. Wystarczy tylko zapłacić 500 zł.

Poza tym można jeszcze oczyścić swoją aurę, zadbać o swoje zwierzęta, zadbać o swój biznes (brak wizyt urzędowych, większe ulgi i odpisy od podatku) i oczyścić własną działkę gruntową (gdyby wasza posiadłość znajdowała się na starym indiańskim cmentarzu). Pozbycie się choroby to standard, ale co powiecie na pozbycie się śmierci? Za trochę baksów już nikt magicznie nie zagrozi wam kalectwem, chorobą i śmiercią. Patrząc się na problemy służby zdrowia może NFZ powinien zainwestować w to część składek, choć pewnie wtedy weszliby w interesy ZUS-u, rzucającego najpewniej klątwy na emerytów.

A gdy jest ciemno zawsze możesz coś sobie zapalić. Nie, nie mówię o narkotykach, nie chce wizyty federalnych. Świece. O bogowie, istny ich wysyp, każda robi co innego. Zamiast zbierać smocze kule możesz spalić 7-dniową świecę życzeń, do koloru, do wyboru. Poza tym magiczne koty (ale koty lubię, więc ich nie obrażę), świeca separacyjna (zamiast wynajmować zabójcę do pozbycia się kochanka lepiej zakupić coś takiego) czy te anielskie, bo nie od dziś wiadomo, że niebiańskie potęgi pomogą za datek serca w wysokości kilkudziesięciu złotych. Chyba jednak najlepsze na tej stronie są świece intencji: odzyskania zaległych należności; wygrania na loterii; dobrej sprzedaży; zwiększenia atrakcyjności dla singli czy po prostu do wszystkiego ().

Więc na koniec: nie wiem czy działają; możliwe, że działają, sam nie próbowałem, nie obchodzi mnie to. Jeżeli ktoś chce kupić i spróbować to jego wola, nie oceniam, nie wyśmiewam. Jeśli poprawi to komuś życie to dobrze, lepiej wydać złotówki na świecę pozbycia się kochanka niż wynajmować zawodowego zabójce, który również to zrobi.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl