Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Masowe opętanie lekiem na szkolną nudę?

Przekonanie o istnieniu demonów jest pewnie tak stare jak stara jest ludzka kultura. Sam zresztą wierzę w ich istnienie, ale nie mam zamiaru zagłębiać się nad tym, czy są one upadłymi aniołami, starymi bogami, reptilianami, duchami zmarłych czy wytworami zbiorowej podświadomości. Jak świat szeroki, tak złe duchy nie tylko szkodzą bezbronnym, ale także przejmują ich ludzkie ciała. Pewnie słysząc o opętaniu mamy przed oczami film “Egzorcysta”, mówienie w obcych językach i podobne efekty specjalne. A co powiecie na masowe opętanie, a by zbudować klimat rzecz będzie się działa na zapupiu świata.

Nie ma to jak rzetelne media.

6 grudnia diabeł sprawił sobie nie lada prezent. Miał to być dzień jak codzień w szkole średniej w argentyńskim miasteczku Santiago de Salinva. Kto mógł się spodziewać, że 12 nastolatków zacznie głośno przeszkadzać na zajęciach. Zamiast postawić pałę czy wysłać do dyrektora wezwano psychologów, lekarzy i księdza. Ten ostatni postawił diagnozę: masowe opętanie, i bezzwłocznie wziął się do roboty. Rodzice również uznali, że za tym mogła stać czarna magia. Na szczęście pomagierzy Belzebuba zostali przegonieni, i dalej można było prowadzić zajęcia.

 

Ksiądz Natanek lata temu wyjaśnił, co wywołuje demony: pumpy, Harry Potter i techno. Powinno się sprawdzić, czy tamtejsza młodzież miała do czynienia z którąkolwiek z tych rzeczy. Niestety nie wiem na jakich lekcjach się to odbywało, a to ma wielkie znaczenie. Jeżeli to było na matematyce to fiu fiu, sam bym się oddał demonowi, byle tylko ta nuda się skończyła.

Geografia, fizyka czy biologia mogła uderzyć w światopogląd demona. No bo jak to ma być, że on ma wierzyć w ewolucje, albo że kiedyś były dinozaury? Taki jeden brontozaur to by zajął całą arkę, demon mógł się więc poczuć oburzony. Oczywiście naukowcy szeptali coś o histerii, ale kto by się przejmował dywagacjami żaków i konowałów.

Nie jest to jedyny przypadek masowego opętania. W maju zeszłego roku blisko setka dzieci coś krzyczała o czarnym mężczyźnie, który to chciał je zabić. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to jest ewidentny dowód ich rasizmu. Przecież filmy już dawno udowodniły, że Szatan jest biały lub czerwony.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl