Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

MROP to dla demona kop.

“Magiczno-racjonalna ochrona paladyna” – w skrócie MROP, to standardowy rytuał ochronny przed demonami, aniołami, bóstwami i innymi maszkarami, z którymi prędzej czy później będzie mieć do czynienia każdy Harry Potter (lub Hermiona). Rytuał ten, jak można by się spodziewać, nie wymaga żadnych nakładów finansowych, żadnych przyrządów czy artefaktów, a i tak ochroni cię przed Belzebubem czy Azazelem. Rozpowszechnienie go zawdzięczamy Aleisterowi Crowleyowi, (dla niewiedzących był to diabeł, co się sam określał bestią. Któż lepiej od bestii wie, co chroni przed innymi bestiami).

Kto chce znaleźć pełny opis, ten od tego ma internet. Ja opisze wersje skróconą. Najpierw robi się “Krzyż kabalistyczny”, to jest – stoisz prosto, kręcisz się w kółko, dotykasz różnych części ciała i mówisz jakieś farmazony, których najpewniej i tak nie zrozumiesz, ale które są słowami mocy. Zapewne dla innych będzie to zabawnie wyglądało, więc wykonuj to, gdy nikogo nie ma. Lub wyjaśnij, że to taka joga.

Następnie sam rytuał pentagramu. No nie będę kłamał, znów kręcisz się w kółko, czyli we wszystkie strony świata. Wiecie, jak nie zrobicie tego na zachód, to zawsze z lewej będzie was zachodził zły demon. Więc w każdą stronę rysujesz pentagram, ale gdzie by tam kredkami czy farbkami, od czego ma się ręce! Wiadomo, że niematerialna bariera skutecznie chroni przed niematerialnymi istotami. Więc robisz to w każdym kierunku i znów gadasz jakieś farmazony, których pewnie nie zrozumiesz. Potem wzywasz 4 anioły, każdy chyba wie, jak one przepadają za czarownikami. No a potem dalej gadasz farmazony i wyobrażasz sobie, że płonie pentagram. Dla osób z małą fantazją proponuje naftę i zapałki, wtedy nie będą musiały sobie tego wyobrażać. A na koniec krzyż kabalistyczny. Jeżeli dookoła was będą płomienie to proponuje szybko to zrobić, by zdążyć skoczyć po gaśnicę.

 

MROP

Dla koneserów i arcymagów propozycja kręgu ochronnego wykonanego z Nokii.

Gdy to wykonacie, będziecie w pełni zabezpieczeni przed istotami, które chciałyby was skrzywdzić, a z którymi pewnie chcecie rozmawiać. Nie ma to jak zapraszać do swego domu gangstera, ale gadać z nim przez futrynę. I w kamizelce kuloodpornej. Poza tym rytuał wzmacnia twoją aurę, oczyszcza cię, tworzy barierę ochronną, wyprowadza psa, chodzi na zakupy, idzie z twoją dziewczyną do baru… Istnieje kilka wersji MROP, różniących się gadanymi farmazonami i wykonywanymi wygibasami. Każdy jest skuteczny, oj każdy. Jest też Rubinowa gwiazda, co jak nazwa sugeruje ma wiele wspólnego z astronomią i jubilerstwem. Nie martw się, nie musisz być członkiem NASA by to wykonywać. Osobiście zalecam wykonywać wszystkie te rzeczy w uświęconej zbroi pełnopłytowej, wtedy na pewno będziecie mieć pewność, że żadna mroczna siła nie skala waszej duszy i ciała.

 

Przykład typowej rubinowej gwiazdy w naturalnym środowisku.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl