Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Na święta klątwa i basta!

Zastanawiałem się nad jakimś świątecznym tematem, skoro niedługo gwiazdka, ale jakoś nie czuję tego klimatu. Choinka całe szczęście mała, jej złożenie i zawieszenie bombek zajęło godzinę. Ryb nie lubię, a zamiast tradycyjnej wieczerzy z rodziną wolałbym słodko poleniuchować, skoro wolne. Może zatem coś pod choinkę? Jakieś zaklęcie, to dobry pomysł, a skoro tak, to czemu nie klątwa?

Że nie świątecznie? Cholerka, no niby Jezuskowi dano prezenty, takie początki konsumpcjonizmu, ale nic nie czytałem o karpiu. Jak i zakładam, że większość osób zamknęła by drzwi przed strudzonym wędrowcem (wolne miejsce). Może się mylę, ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się.

Czemu klątwa? A ile ich jest w internecie? Oczywiście kto szuka nie błądzi, ale jak sobie przypominam poniedziałkową serię to jedyne miejsce, gdzie je znalazłem, to był amerykański sklep. Dość podejrzany jak dla mnie. Sposobów na szczęście czy pieniądze jest multum, podobnie jak z pozbyciem się fatum. A z “ciemną stroną” ciężko.

Nie zachęcam nikogo do rzucania klątw na prawo i lewo. Nawet do diaska nie wiem, czy ta do końca działa. Nie chcę pisać, że jest śmiertelna i ofiara po tygodniu zejdzie na zawał. Gdyby jej skuteczność była pewna, to zostałbym magicznym assasynem. Niedawno zresztą czytałem, że najbardziej podatne na klątwy są osoby, które szczerze w nie wierzą. Może więc zdrowy rozsądek jest najlepszym rozwiązaniem? Kto chce rzucić jego sprawa, nie odpowiadam za konsekwencje.

***

Klątwa Alkeny

Przeprowadza się ti w lesie, ogrodzie, zagajniku. Potrzebujesz ofiary (może być jedzenie) i noża rytualnego.

Wypowiadasz słowa:

Andusio inda Alkena arrara. Massuo inrada hallisasisasira.

Obracasz się 17 razy w lewo, za każdym razem mówiąc klątwa spada.

Obracasz się 17 razy w prawo, za każdym razem mówiąc klątwa spada.

Po tym kontynuujesz:

Arrara mahara insasasisasira.

Zły wzrok, piękne słowa, zła intencją.

Przebij ofiarę sztyletem i mówisz imię osoby, . Kończysz słowami Kara maha nakka sula.

 

Klątwa ma sprowadzać pech i zły los. Czy może się odbić na rzucającym – kto wie, dlatego i tak zalecam ostrożność z jej używaniem. Zabawa zabawą, nie do mnie jednak z pretensjami, gdyby coś się przyczepiło. Ja nie ten gość od egzorcyzmów.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl