Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Nasi partnerzy

Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie formy współpracy, a naszym niezmiennym celem jest promowanie i wspieranie osób czy instytucji, które myślą podobnie - kultura może mieć również swoje niecodzienne oblicze! Nasi przyszli partnerzy mogą się zgłaszać pod mailem kontaktowym kontakt@okult.pl

10151398_746805845392960_7255020480414860283_n
Wicca

Czarowniczo

Zapraszamy na bloga zaprzyjaźnionej z nami wiccańskiej arcykapłanki Sheili. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o tradycji Wicca to najlepiej u samego źródła - zapraszamy serdecznie! Dla zainteresowanych również strona na Facebooku - Klik!

Kogo polecamy?

Strony i instytucje jakie polecamy to sprawdzone marki, które pokazują, że świat może być znacznie ciekawszym miejscem niż sądzimy!

logo1
Religioznawstwo

Koło Naukowe Studentów Religioznawstwa

KNSR często organizuje ciekawe konferencje, badania naukowe i wydaje własne publikacje. Polecamy jako rzetelne źródło wiedzy! Dla zainteresowanych link do FB koła naukowego religioznawców - Klik!
1391616287
Filozofia Religii

Polskie Towarzystwo Filozofii Religii

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Polskiego Towarzystwa Filozofii Religii, które już od lat bada ciekawe zagadnienia związane z tematem filozoficznego spojrzenia na wszelkie religie i w postaci swojego wydawanego rocznika prowadzi interesujący dialog między filozofią, religią i innymi dziedzinami nauki. Polecamy! Dla zainteresowanych link do wydawanego przez towarzystwo rocznika - Klik!
ptl-logo2
Etnologia i Antropologia

Polskie Towarzystwo Ludoznawcze

Istniejące od ponad 100 lat Polskie Towarzystwo Ludoznawcze może pochwalić się niezwykle bogatym dorobkiem w swoich zbiorach jak i publikacjach z zakresu etnologii i antropologii kulturowej. Zrzesza etnologów, antropologów i folklorystów, którzy nieustannie prowadzą niezwykle cenne badania. Zdecydowanie polecamy każdemu zainteresowanemu powyższą tematyką! Dla zainteresowanych link do czasopism PTL - Klik! Katalogi Biblioteki im. Jana Czekanowskiego - Klik! Zbiory archiwalne PTL (w tym opracowane zbiory etnologa Stanisława Poniatowskiego) - Klik!

Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl