Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Patronat dla rozwijających się twórców

Jednym z głównych celów portalu jest wspieranie niezwykłych kulturowych oraz twórczych działalności. Robimy to za pomocą wielu różnych narzędzi, jednak najważniejszym z nich jest patronat, skierowany do rozwijających się twórców.

W ramach niego roztaczamy opiekę i dajemy możliwość szybszego osiągania wytoczonych celów. Wspólnie. Bo po co iść samemu, skoro można razem pokonywać drogę (no i motywować się przy okazji)?

Szybciej dojdziemy do mety. ;)

Do kogo kierujemy tę ofertę?

- niezależnych twórców: pisarzy, samodzielnych artystów, podróżników itd.

- osób prowadzących własną działalność: blog, zespół muzyczny, cosplay, rękodzieło, kanał YT i wszystkie rzeczy o jakich nie pomyśleliśmy,

- osoby organizujące/prowadzące różne wydarzenia oraz inicjatywy: spotkania, wykłady, konferencję ( i tutaj już możemy się pochwalić promowaniem wielu konferencji naukowych ;))

 

Jesteśmy także otwarci na nowe ciekawe formy, których nie wymieniliśmy tutaj. Po co się ograniczać!

A jeśli nie jesteś tak "młody w działalności", masz ugruntowaną pozycję i chcesz działać z nami na innych zasadach: zapraszamy do zakładki Partnerzy: z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Co możemy Ci zaoferować?

- Współpracę: działamy razem, promujemy swoje projekty, zapewniamy sobie merytoryczne wsparcie, wspólnie dotrzemy do większej ilości osób!

- Pomoc: świetnie piszesz, ale nie potrafisz założyć bloga swoich marzeń? Boisz się startu? To nie problem. Możemy wykonać Tobie bloga w naszej portalowej infrastrukturze, pomóc w pierwszych reklamowych krokach. Znacznie łatwiej startuje się z profesjonalnym wsparciem. To oczywiście przykład, bo form pomocy jest znacznie więcej.

- Opiekę: organizujesz konferencję i potrzebujesz patrona medialnego? A może kogoś, kto będzie pełnił opiekę merytoryczną? To tylko parę z wielu możliwości. :)

Jak mogę przystąpić do programu?

Drogi Kandydacie, musisz:

- prowadzić działalność, która wpasowuje się w tematykę naszego portalu (pomocne są w tym kategorie portalowe).

- być kontaktowym - komunikacja to podstawa w tego typu działalnościach,

- być otwartym na współpracę, także tą długofalową (szukamy osób, które zostaną naszymi przyjaciółmi na dłużej)

 

I to tak naprawdę tyle. Jeżeli spełniasz te kryteria i zdecydowałeś się na przystąpienie do programu, zostaje tylko do nas napisać.

Kontakt patronacki: kontakt@okult.pl

 

W tytule wiadomości: Patronat

 

A w samej treści maila: czym się zajmujesz i czego oczekujesz.

Nie czekaj, tylko przystąp teraz. Powodzenia!


Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl