Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Projekt Cheops, czyli jak Enki ratował świat.

O projekcie Cheops po raz pierwszy usłyszałem oglądając wieki temu „Nie do wiary”. Jak dobrze pamiętam chodziło o to, by uratować świat przed zagładą roku 2012, a odpowiedź miała kryć się w ukrytych komorach pod egipskimi piramidami. 2012 minął i jakoś koniec świata nie nastąpił. Nie wiem czy to nie akurat zasługa tego zespołu, który dzięki swoim mistycznym staraniom opóźnił zagładę do znalezienia kolejnego kalendarza Majów. Inicjatorem całości była Lucyna Łoboś, z którą to w 2001 zaczęły ponoć rozmawiać istoty z kosmosu.

Znaleźć oficjalną stronę „projektu” nie jest trudno, ale ta wygląda na martwą. Na szczęście znalazłem inną stronę, Misja Faraon (http://misjafaraon.com/), gdzie znajdują się chyba wszystkie przekazy. Tak przy okazji jest ich ponad 270, a jak widzę działali również po 2012. Ciekawi mnie jak brak końca został wyjaśniony. Tak by dopowiedzieć istotą, która zazwyczaj daje przekazy, jest duchowy opiekun Ziemi Enki. Czasem był nazywany Samuelem, potem chyba nie, istna moda na sukces. Pod tym adresem znajduje się lista przekazów: http://misjafaraon.com/sesja1/. Zobaczmy więc o czym mowa.

Przekaz 1 jest z roku 2001. Medium, zgodnie z zaleceniami hipnotyzera, miało opowiedzieć o swoim życiu z czasów starożytnego Egiptu. Dla mnie to wygląda tak, jakby hipnotyzer sugerował, ale co ja wiem. Kosmici, do spółki z faraonem, podjęli się zadania budowania piramid by był to znak dla ludzi, że na ziemi 2 jest raj i powszechne dobro. Dlatego ich statki przenosiły głazy, które to ziemianie polewali wodą. Aha, wszyscy nazywali się przyjaciółmi, zamiast właściwie: “towarzyszu”, a pod piramidami coś jest.

Siup do przodu i przekaz 33, z marca 2004. Mówi Samuel (jeszcze Enki). Dużo informacji, więc będę się streszczał:

– Ryszard poprzedniego dnia się zgrywał. Dowiedział się też, że był mechanikiem z Oriona;

– wszyscy zostali zaproszeni na obrady kosmicznego okrągłego stołu. Samuel obserwuje każdy ich krok przy pomocy swoich agentów;

– naukowiec Patrick (jak się domyślam Patrick Geryl) jest zadufany w sobie, ma klatki na oczach i ma być posłuszny Samuelowi;

– Robert będzie pilnowany podczas kręcenia filmu w Hollywood;

– NASA i Pentagon wie, że do ziemi zbliża się Nibiru i chcą go zniszczyć rakietami.

– wybrani przeżyją, reszta ludzkości zostanie”oczyszczona”.

– To tylko ja, Enki.

Znów w przód, przekaz 150 z 1 stycznia 2013.  Enki (już nie Samuel) wraz z istotami z Syriusza B uratowali planetę. Ci drudzy zaczęli ja dzierżawić. Źli ludzie piją szampana i puszczają petardy zamiast im dziękować. Enki wbrew pogłoskom nie został odsunięty, dalej jest pan… opiekunem Ziemi i będzie nim po wsze czasy. Poza tym mają nastąpić zmiany związane z energiami 4 wymiaru.

Tych przekazów jest tyle, że mógłbym założyć osobny dział poruszający tylko ten temat. Pewnie czasem będę wracał do Projektu Cheops, bo to doprawdy skarbnica wiedzy. Sam komunikując się z różnymi istotami dowiadywałem się przeróżnych faktów, jednych bardziej, innych mniej logicznych. Cieszę się, że nie wpadłem na pomysł publikowania tego. Nie wiem czy oni naprawdę z kimś rozmawiają i, jeśli tak, czy ta istota jest tym, za kogo się podaje? Równie dobrze mogli trafić na kosmicznego kpiarza, który od lat się z nich naigrywa. Ale jeśli nie są fanatykami i nie przeszkadzają innym to niech sobie wierzą w co tylko chcą. I najlepiej dalej zamieszczają.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl