Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Wesołych świąt 2018.

Święta, święta i po świętach – pewnie za kilka dni wiele osób tak zakrzyknie. Na szczęście dopiero się one rozpoczynają, wiele osób zasiada do wieczerzy wigilijnej i szykuje się do spędzenia czasu w miłej i rodzinnej atmosferze. Portal Okult.pl życzy wam wszystkich wesołych świąt.

 

Portal Okult.pl życzy wam wszystkim wesołych świąt. Bez względu na wiarę czy wyznanie, czy też osobiste poglądy, koniec grudnia jest jednym z tych nielicznych momentów, gdy całe rodziny zasiadają wspólnie do stołu. Być może jeden raz w roku spotyka się z tymi, z którymi nie ma się sposobności wcześniej zobaczyć. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że można już odliczać czas do pojawienia się pierwszej gwiazdki – a wraz z tym tradycyjnym rozpoczęciem świąt w Polsce.

 

Załoga portalu Okult.pl rozjechała się po kraju, aby spędzić ten czas z rodziną. Na każdego z nas czeka suto zastawiony stół. Mamy nadzieję, że podobnie jest i u was, drodzy portalowicze. Liczymy, że i na was czeka karp oraz inne słodkości. Nie można również zapomnieć o dzieleniu się opłatkiem i składaniu sobie życzeń. Pewnie też wiele osób, a szczególnie dzieci, ucieszy się z prezentów. Mamy nadzieję, że choćby na ten krótki okres zapomnicie o wszelkich problemach i sami dacie ponieść się magii świąt. Pamiętajcie, że następna okazja czeka dopiero za rok.

 

Cieszymy się, że jesteście z nami, ale pamiętajcie, że ten czas powinniście spędzić z bliskimi. Co nie znaczy, że w wolnej chwili nie możecie zaglądnąć na Okult.pl.

 

Wesołych świąt.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl