Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Wielkanoc 2019

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Okult.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.

 

Tegoroczne Wielkanoc wypadły wyjątkowo późno, ale ma to też swoją dobrą stronę. Nie ma co narzekać na pogodę, zapewne w całej Polsce jest słonecznie i ciepło. Wielka Sobota już za nami, a wraz z nią święcenie pokarmów i pierwsze rodzinne spotkania i obiady. Mamy nadzieję, że bez względu na to, czy jesteście wierzący czy nie; bez względu na ideologie i poglądy polityczne ten czas będzie dla was wszystkich radosny, spokojny i spędzony w miłej i ciepłej rodzinnej atmosferze. To może być jedna z niewielu okazji w roku, gdy spotykają się ze sobą całe rodziny. Warto o tym pamiętać. Nie mówiąc już o tym, że raczej nikt nie powinien narzekać na brak jedzenia. Liczcie się również z tym, że w poniedziałek może być mokry – w końcu wtedy wypada lany poniedziałek.

Załoga portalu Okult.pl składa wam wszystkim jak najlepsze życzenia. Mamy nadzieję, że długo będziecie wspominać tegoroczną Wielkanoc. Oby każdy z was wypoczął i wrócił po świętach pełen sił i dobrych myśli. A jeśli ktoś będzie narzekać na tak krótki okres świąt, niech się nie martwi. Za kilka dni majówka i kolejna okazja do leniuchowania.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl