Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Duchy tegorocznych świąt (i nie tylko).

Święta, święta i po świętach, niestety. Część osób może cieszyć się trwającą jeszcze przerwą, inni na to muszą poczekać dopiero do nowego roku – który, na szczęście, wypada za kilka dni. Dopiero dzisiaj zacząłem żałować, że na karpia czy wspólne kolędowanie muszę czekać kolejne 365 dni. I tak najważniejszy jest duch świąt. A żeby dalej nie przynudzać zobaczę, co działo się z duchami w ciągu ostatniego roku.

„Specjaliści” z Spiritual Science Research Foundation dokonali szokującego odkrycia: otóż za homoseksualizm mają też być odpowiedzialne duchy! Mężczyzn opętują kobiece duchy i na odwrót. Genetyczne i psychiczne uwarunkowania to zaledwie 15%, pozostałe 85% to Kacper i inne istoty z narzuconą na siebie pościelą. Jeśli podejrzewasz, że mogłeś paść ofiarą zjawy odmiennej płci, jest dla ciebie ratunek. Nie, nie egzorcyzmy. Na tej stronie () są podane metody na zwalczenie ciągotek homoseksualnych.

Nie chce wyjść na rasistę, ale następna informacja też jest związana z duchowym homoseksualizmem. Kto od czasu do czasu ogląda amerykańskie stacje telewizyjne ten wie, że jest masa programów o ufo, łowcach potworów i rzecz jasna duchów. „Queer Ghost Hunters” zajmują się wyszukiwaniem duchów związanych ze środowiskiem LGBT i rozmową z nimi. Zamysł doprawdy interesujący, gorzej co będzie, jeśli złego ducha trzeba będzie się pozbyć. Osoba chcąca przeprowadzić na napastliwej zjawie odpowiednie rytuały z miejsca zyska łatkę homofoba.

Polacy nie gęsi i swoje duchy mają. A dokładnie w Turze Wielkiej, gdzie pewna rodzina ma być nękana albo przez widmo z wersalki, albo też starych zamordowanych Prusaków. Latają widelce i łyżki (o talerzach nic nie powiedziano), poza tym z sufitu kapie woda. Podobno dział się tam taki „Paranormal Activity”, że rodzina wolała przenieść się do budynku Caritasu. Ksiądz który odwiedził budynek również dostał za swoje. Oberwał pociskiem ziemia – ziemia (kłódką).

Media, w tym “Fakt”, jak zawsze podają informacje w stonowany sposób.

Jakiś czas temu pisałem o molestowaniu seksualnym dokonywanym przez istoty duchowe. Z radością mogę poinformować o kobiecie, która porzuciła fizycznych kochanków na rzecz tych niefizycznych. Amethyst Realm w jednym programie przyznała się do kontaktów z ponad 15 takimi istotami. Ciekawe, że nie przeszkadza im poligamia, może po drugiej stronie bardziej poważnie podchodzą do „wolnej miłości”. Amethyst wierzy, że może zajść z nimi w ciążę. Byłby to zatem drugi zarejestrowany akt cudownego poczęcia. Nie pozostaje zatem mi nic innego jak życzyć wszystkiego najlepszego przyszłej „duchowej” matce. A wam z kolei smacznych resztek ze świątecznego stołu.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl