Dzień dobry.

Z pięknego, ogarniętego smogiem Krakowa, wita was Krakowski Stańczyk. Jako, że jest to mój pierwszy wpis, postanowiłem się z wami przywitać. Zatem witam. Dzień dobry. Ohayou Gozaimasu. Good morning. Zdrastwujtie tawarisze. I tak dalej.

Skoro już się z wami przywitałem możemy przejść do ciekawszych rzeczy. Już niedługo możecie się spodziewać pierwszego wpisu. Ramówka jest dostępna, każdego dnia będzie się pojawiał nowy wpis tematyczny. W wyjątkowych sytuacjach ( takich jak koniec świata) będzie można się spodziewać większej, acz rozsądnej, ilości. Zatem zachęcam i jednocześnie życzę miłego czytania.

Krakus z urodzenia, mag z zamiłowania, błazen z wyboru. To ja, Krakowski Stańczyk, piewca czarnego i wisielczego humoru, łamiącego jak precelki tabu. Nie zawsze wyśmiewający, ale też i pouczający, poglądy zgodnie z życzeniem zmieniający. Ratującego zwierzęta, przenosząc żuczki i ślimaki w bezpieczne dla nich miejsca. Magię znający nie tylko z teorii, ale i z praktyki. Lubiący książki, historię i słone paluszki. Na Okult.pl jak lajkonik na rynek przybyłem by w tym poważnym miejscu objawiać jeszcze poważniejsze, oj naprawdę poważniejsze wieści z wiedzy wszelakiej, czy to magicznej, czy zuchwałej.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl