Enki zbawia świat – Misji Faraon ciąg dalszy

W listopadzie pisałem o misji faraon, w której to pewne osoby kontaktowały się z niejakim Enki: panem i opiekunem ziemi, obrońcą ludzkości, najwyższym generalissimusem i tak dalej. Wszystko to miało związek z rokiem 2012, przelotem Nibiru i apokalipsą. Oczywiście przekroczenie tej daty nie zakończyło działalności misji, bo jak wiadomo ludzkość wymaga ciągłej opieki. Z radością mogę też zakomunikował, że do obrońców wszechświata dołączył Polak.

Mowa o ojcu Andrzeju Klimuszce, duchownym, który znany jest jako zielarz, medium i jasnowidz. Nie słyszałem, aby purpuraci potwierdzili ten etap w nie-życiu księdza, ale Enki nie ma dobrego zdania o religiach. W końcu jest duchem świętym (a przynajmniej za takowego się podaje) i ponoć zna Jezusa. Podam krótką relacje ze spotkań 270-272, w których to uczestniczył nasz “rodak”.

Pan ziemi, opiekun ludzkości, Wielki Duch, Duch Święty i jak tam tylko się każe nazywać.

Otóż po śmierci każdy trafia do piekła. Tam jednak nie ma Belzebuba i kotłów, jest za to wiezienie, gdzie puszczają ci film (tzn twoje życie). Oglądasz go albo jak finał mundialu (chwilę), albo jak obrady sejmu (długo), a potem idziesz do czyśćca. No chyba, że zostajesz w piekle, ale skoro nie ma tam Belzebuba to nie ma wielkiego sensu. Poza jakże ważnymi faktami, że trzeba uratować ziemię dowiadujemy się, że duch nie lubi współczesnych zupek dla niemowląt.

Przy następnym spotkaniu duch Andrzeja dodał, że żadne wyspowiadania się, błogosławieństwa i olejki nie pomogą, bo i tak trafisz do piekła. A kler wiadomo, kłamie dla pieniędzy. Jeśli umarłeś na skutek wypadku to nie ma zmiłuj, piekielna grypsera będzie z ciebie drwić. I nie ma znaczenia, że twój samolot się rozbił – trzeba było to przewidzieć! Poza tym można było się dowiedzieć, że:

  • w Chicago ma być czakram, dokładnie rzecz mówiąc w domu Enkiego
  • na księżycu monument annunaki (kilkukilometrowy, co by nie było)
  • lekarze uczestniczą w niszczeniu rasy ludzkiej
  • operacje laserowe są skuteczne tylko, jeśli się w nie wierzy
  • Klimuszce, bóg i Jezus nie stworzyli szczepionek, a tak w ogóle z nimi to płacz i zgrzytanie zębów

Świat duchowy nie przepada za szczepionkami…

I 270, wspólnie z “panem ziemi” i ostanie, w której brał duch naszego rodaka. Już od początku Enki niemile był zaskoczony frekwencją, że obecne osoby sieją złą energię, pewnie gdyby mógł to by i słońcu się oberwało, że za jasno świeci. Dalej mówią o oglądaniu filmów w piekle (toż to jak festiwal w Cannes musi ono wyglądać) i o tym, że świat duchowy nie dopuści do inwazji robotów. By kontynuować besztanie obecnych oberwało się Małgorzacie. Zła Małgorzata, zła. Duch Klimuszki oburzał się zaś, że inni oburzali się, że był on w piekle.

Przyznałem się do tego, że jestem ochotnikiem w piekle.'Duch' Andrzeja Klimuszki

Nawet nie śmieje się z tego, w co wierzą, bo śmieszne rzeczy można znaleźć w każdej wierzę czy religii. Ale straszenie, że lekarze będą zabijać, że szczepionki to niemal zło… nie powiem, zapewne lekarze ulegają koncernom. Były przekręty ze szczepionkami. Ale dzięki nim trochę chorób zniknęło. Ktoś nie pójdzie do lekarza, tylko zaufa “duchowi”, a potem wyląduje w szpitalu. Będąc guru religijnym czy wyznaniowym trzeba uważać na to, co się mówi. Zawsze się może znaleźć szaleniec, który że strachu przed lekarzami takowego zabije. Takiej reklamy chyba Misja Faraon by nie chciała.

Krakus z urodzenia, mag z zamiłowania, błazen z wyboru. To ja, Krakowski Stańczyk, piewca czarnego i wisielczego humoru, łamiącego jak precelki tabu. Nie zawsze wyśmiewający, ale też i pouczający, poglądy zgodnie z życzeniem zmieniający. Ratującego zwierzęta, przenosząc żuczki i ślimaki w bezpieczne dla nich miejsca. Magię znający nie tylko z teorii, ale i z praktyki. Lubiący książki, historię i słone paluszki. Na Okult.pl jak lajkonik na rynek przybyłem by w tym poważnym miejscu objawiać jeszcze poważniejsze, oj naprawdę poważniejsze wieści z wiedzy wszelakiej, czy to magicznej, czy zuchwałej.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl