Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Hogwart w necie, dziura na żakiecie (musiało się jakoś rymować).

Coraz trudniej znaleźć interesujące oferty magiczne w internecie. Wróżbitów tak nie ruszam, bo nie wydają mi się śmieszni. Co jest śmiesznego w tym, że za rozłożenie tarota ktoś życzy sobie sobie 100, 200, a czasem i 400 zł? W tej cenie można kupić własną talię, i to porządną. Ale aż tak źle nie jest, mamy Akademię Ducha (). Już na wstępie coś mnie uderzyło – niby są tutaj wiedźmy i reinkarnacja, a z drugiej strony anioły. Ciekawe czasy nastały, skoro nieboskłon pomaga osobom uprawiającym bałwochwalstwo.

Tym, co bardzo podoba mi się na tej stronie, jest dział z ziołami. Naprawdę dużo artykułów, zarówno z wiedzą naukową, jak i „magiczną”, są też przepisy. Do tego się nie przyczepiam, wręcz pochwalam. Spodobał mi się również dział z warsztatami, braku aktywności nie sposób zarzucić, podobnie jak odpowiadania na pytania użytkowników. To, że jestem chamem i za chwilę będę wytykał palcami nie znaczy, że nie mogę przytaknąć głową gdy coś mi się podoba.

Kto chce poprawić sobie humor niech wejdzie w dział „filmy”. Pierwszym co mi się rzuca w oczy jest tytuł „Jak uchronić dziecko przed mackami kościoła”. Widzę, że nie tylko ja prowadzę działalność misyjną, służącą poprawie humoru osób postronnych Ale to nie wszystko, bardziej spodobało mi się „Skąd biorą się Anioły – WAŻNE!”. Jak z pewnej książki pamiętam to kiedyś był (lub dalej jest) starzec z brodą, co to je sobie stworzył, ale co tam ja, głupi ignorant, mogę wiedzieć. Inny temat: „Porozmawiaj z Aniołami”. Po co rozmawiać, skoro można się napić, co akurat zdarzało mi się czynić. Ich kanał na Youtubie to istna kopalnia wiedzy, aż go chyba będę subskrybował zwłaszcza, że dosyć często pojawiają się nowe nagrania.

Pierwsze zasmucenie nadeszło gdy wszedłem w dział rytuały. Tylko pięć i, uwaga uwaga, nie ma cennika! A nie, cena rytuału jest ustalana indywidualnie, przynajmniej w przypadku Rytuału Zdrowia. Czyli jeśli masz ciężkie stadium raka, to archanioł Rafael zażyczy sobie tyle, że bank będzie zbierał odsetki od prawnuków twoich prawnuków. W opisie innych nie ma mowy o kosztach, domyślam się, że ta radosna wiadomość przychodzi dopiero po skontaktowaniu się z wiedźmami.

No no, po raz kolejny muszę ich pochwalić. W dziale „Zaklęcia i czary” każdy z nich jest podzielony na typy, oznaczone odpowiednią ikonką. Wiecie, szczęście i czterolistna koniczyna. Zatem coś praktycznego, czyli na sprzyjanie sygnalizacji świetlnej (). Wypowiada się formułę, uderza w kierownicę i następnie wyobraża zielone światło. Reszta zaklęć to nic szczególnego, coś na szczęście, komfort czy wygraną w totka, ale tą sygnalizacją świetlną mnie rozbili. Niestety, nie ma nic w anielskich i seksualnych. I w zdrowiu, i w płodności bieda. Już niemal załamany wchodzę w dział “uroda”, a tam istna perełka „czar na porost włosów”! Własne zdjęcie, świeca, 4 świece, trochę własnych włosów i pomidor. W skrócie: przed swoim zdjęciem trzeba wcierać pomidor w głowę i gadać jakieś banialuki. Zastanawiam się, czy samo wcieranie pomidora w głowę (lub zdjęcie) by nie dało oczekiwanego efekty, ale chyba wcześniej wspomniałem coś o mojej ignorancji.

Źle wykonany rytuał.

Jest też coś dla uczniów. „Czar na dobre stopnie”. Szkoda, że kiedy uczęszczałem do szkoły czy na studia nie było czegoś takiego. Otóż na kartce możesz, ale nie musisz, rysować pentakla. Potem prosisz żywioły o to, by zdać egzamin bla bla bla. W dzień testu robisz to samo. Jeśli nie zdasz zapewne przeklinasz złowieszcze żywioły.

Mimo wszystko muszę pochwalić te stronę. Cennik nie jest na wierzchu, co zazwyczaj zachęca mnie do skomentowania w niewybredny sposób pensji nadnaturalnych istot. Dział z ziołami wygląda interesująco, jest kilka fajnych zaklęć i przede wszystkim kanał na YouTube, który sam pewnie nadawałby się na kilka wpisów.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl