Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Konferencja Wschód – Zachód

Niedługo zdarzy się nie lada gratka dla miłośników filozofii oraz kulturoznawców. Koło Naukowe Filozofów i Okcydentalistów Uniwersytetu Łódzkiego organizuje konferencję naukową “Wschód-Zachód. Pytanie o filozofię i jej korzenie”.

Wiele osób z pewnością dostrzega różźnicę pomiędzy myślą Wschodu oraz Zachodu, stawia jasne granice w sferze kultury, religii, czy filozofii. Jednak czy te granice są, aż tak ostre jak nam się wydaje? Gdzie tak naprawdę leży prawdziwa linia kulturowa pomiędzy wschodem oraz zachodem?
Szczególnie polecamy udział w konferencji, zwłaszcza, że wstęp jest darmowy. Jest jeszcze dodatkowo możliwość zostania prelegentem, wystarczy spełnić wymogi (podane na stronie poniżej). Konferencja odbędzie się w dniach 14-16 grudnia w Łodzi. Więcej szczegółów można zasięgnąć na stronie wydarzenia: link
 
Postaramy się, aby nasza reprezentacja dotarła na konferencję, jednak z chęcią skontaktujemy się z osobami, które planują się wybrać na nią, aby omówić podjęte tematy w tym wydarzeniu. W tym celu prosimy o kontakt na naszego maila podanego na portalu.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl