Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Krakowski Stańczyk

Czyli co się stanie jeśli błazna opęta przedmiot niegodziwy...

Stańczyk

Krakus z urodzenia, mag z zamiłowania, błazen z wyboru (ermm nie?). To ja, Krakowski Stańczyk, piewca czarnego i wisielczego humoru, łamiącego jak precelki tabu (i granice żenady). Nie zawsze wyśmiewający, ale też i pouczający, poglądy zgodnie z życzeniem zmieniający. Ratującego zwierzęta, przenosząc żuczki i ślimaki w bezpieczne dla nich miejsca. Magię znający nie tylko z teorii, ale i z praktyki. Lubiący książki, historię i słone paluszki. Na Okult.pl jak lajkonik na rynek przybyłem by w tym poważnym miejscu objawiać jeszcze poważniejsze, oj naprawdę poważniejsze wieści z wiedzy wszelakiej, czy to magicznej, czy zuchwałej bla bla bla, bla bla, ha ha ha.

P.S. Moja buława kłamie.
P.S.2 Nie kpij kmiotku.

  • Powali głupotą
  • Doprowadzi was do szału
  • Wdowy zapłaczą
  • a myślący zaniemówią...

Voohoo

Stańczyk myśli, że jest zabawny, ale bez mojej skromnej osoby to średniej... nie, niskiej jakości błazen, cham i dewiant. Lajkonika to tylko widział w swoich sennych marzeniach, których teraz już nie posiada. Ogólnie mówiąc Stańczyk to moja kukiełka bez pomyślunku. Wracając do mnie to nie ma co tu ukrywać... Jestem najwspanialszą buławą jaką można sobie wyobrazić. Nieuznanym jeszcze panem świata i przestrzeni, królem królów, elegantem, myślicielem i wielmożnym tyranem. Przepięknym znakiem na niebie i jaśniejącą gwiazdą, okrutnikiem nad okrutników i pasterzem... dajmy na to, stańczyków. Innymi słowy - cały ja, jedyny i niepowtarzalny Voo, a nawet i Hoo.

P.S. Krakowski Stańczyk śmierdzi. #Voohoo

  • Olśni swym majestatem
  • Powali swą wiedzą
  • Zdruzgocze swą mocą
  • a na koniec opęta. Hah :*

Wypociny tego łajdaka:

Kup pan cegłę:

* Produkty atestowane osobiście przez Voohoo.

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl