Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Share Week 2018 – blogi które polecam

Jakiś czas temu dowiedziałem się o fajnej akcji dla blogerów: Share Week. Pierwszy raz biorę w tym udział i nie będę mówił, że jakoś jestem w tym temacie wielkim specjalistą, ale założenia mi się podobają. Otóż każdy twórca wybiera 3 innych blogerów (może więcej zareklamować, ale tylko 3 się liczy w konkursie), których poleca swoim czytelnikom i widzom. Zbliża to twórców do siebie, i pokazuje, że “cholera, ta osoba, ten kontent, jest dobry i ja go doceniam”. Tak więc podpowiem wam, co sam oglądam i gdzie wchodzę. A blogów już tak wiele nie czytam, jak kiedyś się zdarzało.

 

https://tangozycia.blogspot.com/ – od Patrycji (o przyjemnym nicku Gadatiela^^) dowiedziałem się w ogóle o tej akcji. Skoro moja nieskromna osoba została przez nią wyróżniona, to postanowiłem zobaczyć jej blog. W wielkim skrócie mamy do czynienia z romansem kręcącym się wokół tańca. Akcja dzieje się w Krakowie, co mi się podoba, bo sam jestem krakusem. Ale ludzie, takiej ilości humoru, ironii i chamstwa od niektórych postaci pobocznych, to nie pamiętam od czasu, kiedy czytałem Sapkowskiego lub Łysiaka. Podobają mi się bohaterowie. Żadne tam Greye czy inne Edwardy. Lady Ville to też nie siksa, co marzy o księciu, tylko twarda (choć nie zawsze) kobieta, co to umie się postawić, a nie chowa głowę w piasek. Aha, rozdziałów na chwilę obecną jest 53. Tak więc jeśli szukacie czegoś do czytania – bierzcie!

 

2 http://blog.smileyproject.pl/ – blog Mileny kupił mnie od razu. Na dobrą sprawę pewnie bym go olał, ale te komiksy… naprawdę przyjemna kreska i sporo humoru.  Zresztą na stronie możecie zobaczyć jej komiks. Sama blogerka wykazuje duży humor i dystans do siebie, do sytuacji życiowych jakie opisuje. Gdybym umiał rysować pewnie robiłbym coś podobnego. Zamiast tego co najwyżej mogę wkleić bohomaz z painta. . xDD

 

https://okult.pl/zielarski-alembik/ – reklama Cynthii z tego samego portalu, ale powiem jedno: nie czytam blogów naturalnych, modowych itd, bo one mnie zwyczajnie nudzą. Albo reklamują korpo. A tutaj dowiedziałem się, że w lesie można znaleźć dziki szczypiorek. Niby pierdoła, ale lubię szczypiorek. Czy tam poczytać o wodzie królowej Węgier, a nie, że “mydło Di plus zrobi ci luz”. Poza tym DiY, czyli kosmetyków “zrób to sam”. Są też i zioła (niestety nie te, które pierwsze przychodzą do głowy). No i jak nie wiem jak coś zrobić, to po prostu podpatruje jej blog.

 

Do trojki nie załapią się, ale mogę polecić:

 

http://www.monime.pl/ – dosyć nowy blog o mangach i anime. Dla tych, którzy szukają ciekawych produkcji z “chińskich bajek”. Serio przyjemnie się czyta.

 

http://bielecki.es – militaria, różne recenzje i piwa!!!

 

http://wszechocean.blogspot.com/ – jeśli kogoś interesują zjawiska paranormalne to polecam blog, który obserwuje od lat.

 

http://czarowniczo.blogspot.com/ – blog o Wicca!!! Prowadzi go Sheila, która pokazuje, że współczesne wiedźmy wcale nie latają na miotłach. Ani odkurzaczach. Jeżeli interesuje was Wicca, to ciężko poradzić lepsze miejsce.

 

I to wszystko z tegorocznym Share Week. Mam nadzieję, że przynajmniej któryś z tych blogów was zainteresuje 😀

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl