Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Spiskowy świat roku 2017.

Kończy się rok, a za oknem końca świata nie widać (trochę było ich zapowiedzianych w 2017, oj było). Nie brakowało za to teorii spiskowych, jednych branych mniej poważnie, innych bardziej. Oczywiście we wszystko są wmieszane władze, choć nie za wszystkim stoją już masoni i Żydzi. Do ich grona dołączyła NASA, Rosja i Hollywood. Pora więc przyjrzeć się, jakie to teorie spiskowe krążyły po świecie przez ostatnie 12 miesięcy.

Miesiąc temu część internetu żyła oskarżeniami Mela Gibsona wobec przemysłu filmowego. W jednym show miał opowiedzieć, jak to Hollywood pełne jest satanistów. Czczenie Belzebuba nie jest złe samo w sobie, ale ponoć wiążą się z tym ciekawe zachowania. Otóż aktorzy mają być bandów kanibalów – wampirów, ucztujących na krwi, ciele i duchu najmłodszych. Niemowlęta mają być cenioną walutą, podawaną jako stek z dodatkiem kokainy. Oczywiście szerzenie propagandy to najmniejsze przewinienie…

Usłyszawszy te plotki rzuciłem się na nie jak celebryta na pudelka. Niestety, w samym wywiadzie nie znalazłem tych rewelacyjnych treści. Ale życie dopisało do tego własne zakończenie. Otóż wybuchła głośna afera z molestowaniem seksualnym gwiazd, którą oberwał Kevin Spacey, Dustin Hoffman, Ben Affleck, John Travolta. Praktycznie codziennie kolejna kobieta przyznaje, że była wykorzystana. Rok temu źle o branży wypowiadał się Elijah Wood, ale media (zapewne za sprawą Saurona) jego słowa przemilczały.

Zdjęcie z Marsa. Rok 2017.

Zapnijcie pasy, gdyż odlatujemy w przestrzeń kosmiczną, nasz kierunek – Mars. Tam to też NASA wysyła dzieci, by te pracowały jako niewolnicy w kopalniach. Nad wszystkim pieczę sprawują pedofile, którzy poza zaspokajaniem swojej chorej chuci pobierają z ofiar szpik i kończyny. Żadnych łazików tam nie ma, wszystko jest nagrywane na Ziemi. Tą straszną wiadomością podzielił się znany w USA dziennikarz Alex Jones. Organizacja kosmiczna zaprzeczyła oskarżeniom o prowadzenie pozaziemskiego gułagu i domu uciech w jednym. Naziści mieli mieć na księżycu tylko bazę, amerykanie jak zwykle wszystko muszą mieć większe. Jest w tej sprawie pewna nieścisłość. Otóż podróż ma trwać 20 lat, a mimo to po dotarciu na czerwoną planetę dzieci dalej mają być dziećmi. To rodzi podejrzenia, że mowa o niewolnikach – wampirach.

Coś z cyklu „Elvis żyje”. Nie chodzi jednak o króla, a dyktatora, takiego Niemca z wąsikiem. Gdybym dostawał grosz za każdym razem kiedy czytałem lub słyszałem, że Adolf Hitler mógł przeżyć, dziś stać by mnie było na zestaw powiększony w McDonaldzie. CIA ujawniła niedawno dokument z 55 mówiący, że dyktator miał ukrywać się w Kolumbii. Jest nawet jego zdjęcie. To i tak nic, bo pewien Argentyńczyk twierdzi, że to właśnie on jest Hitlerem! Nie zgadza się z tym jego żona, oskarżająca męża o demencję.

Jakoś inaczej sobie wyobrażałem tego pana z prawej…

Wokół Donalda Trumpa narosło wiele kontrowersji. Swego czasu głośno mówiono, że w wygraniu prezydentury mogła mu pomóc Rosja. Teraz zaś okazało się, że pierwsza dama ma być klonem, wyprodukowanym w tajnym laboratorium FSB. Posiadanie sobowtóra przez osoby przy władzy nie jest czymś dziwnym, ale klona!? Widać siły zła zrobią wszystko, byle tylko oaza pokoju i demokracji pogrążyła się w anarchii, a miś Yogi zamienił park Yellowstone na mroźną Kamczatkę.

Tylko w naszym kraju jakoś brakowało złych masonów. Ktoś tam przebąkiwał o imperium Lechitów, inny o zamachu stanu lub też opresyjnej dyktaturze. Nawet złoty pociąg przystanął, jakby w jego ładowni zamiast drogocennego kruszcu znajdowała się ziemia, którą to ma być przysypany. Jakby teorie spiskowe nie dotykały biednej krainy polan. Ja bym tam jednak tego nie żałował. Może to znaczyć tyle, że lokalni masoni/iluminaci/reptilanie są tak nieporadni w ukrywaniu swej działalności, że nawet tego nie próbują robić. Lepiej w końcu wiedzieć niż nie wiedzieć, kto naprawdę tobą rządzi.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl