Sukkub, inkuby, Jakuby.

Dzisiaj niedziela, więc na kazaniu opowiem wam o swoich przeżyciach religijnych, choć nie do końca związanymi z aniołami. Chyba, że upadłymi. Otóż zawsze chciałem by odwiedził mnie sukkub. Wiecie, na filmach demony wyglądają atrakcyjnie, rzecz jasna do momentu gdy chcą pozbawić ofiarę duszy.

Otóż spałem sobie spokojnie w łóżku. Nagle otwieram oczy i widzę, że światło w pokoju zapalone. Myślę sobie “po pijaku nie zgasiłem”. Patrzę, a przed oknem stoi wypisz wymaluj dziewczyna z filmu “Ring”. Zastanawiałem się czy oglądałem ostatnio jakieś przeklęte nagranie, a maszkara się ruszyła. Pewnie jej obecność była tak nudna, że postanowiłem zasnąć.

Budzę się chwilę później, a światło zgaszone. Widać miły demon. Chce wstać, ale nie mogę, coś mnie przygniata. Nie widzę nikogo, ale nie jestem w stanie się ruszyć. Lekko się podnoszę, a to znów opadam. Widać w piekle mają kamuflaże optyczne predatorów. Bynajmniej mi nie było do harców, za sukkuba nie odpowiem, bo nic nie mówił. Po dłuższej chwili odzyskałem kontrolę i poszedłem się napić herbaty.

Istnieje zjawisko tak zwanego paraliżu sennego. Osoba jest świadoma otoczenia, ale nie jest w stanie się ruszyć, jest odczuwalne ciążenie na ciele (tak jakby ktoś na nim leżał), występują omamy wzrokowe i słuchowe, a także paniczny strach. Nie jest to wcale takie rzadkie zjawisko. Ale co tu naukowe pitu pitu, gdy gwałt przez demona brzmi logiczniej. I ciekawiej.

A do ciebie skarbie ogłoszenie parafialne: następnym razem przyjmij postać Michelle Pfeiffer.

Krakus z urodzenia, mag z zamiłowania, błazen z wyboru. To ja, Krakowski Stańczyk, piewca czarnego i wisielczego humoru, łamiącego jak precelki tabu. Nie zawsze wyśmiewający, ale też i pouczający, poglądy zgodnie z życzeniem zmieniający. Ratującego zwierzęta, przenosząc żuczki i ślimaki w bezpieczne dla nich miejsca. Magię znający nie tylko z teorii, ale i z praktyki. Lubiący książki, historię i słone paluszki. Na Okult.pl jak lajkonik na rynek przybyłem by w tym poważnym miejscu objawiać jeszcze poważniejsze, oj naprawdę poważniejsze wieści z wiedzy wszelakiej, czy to magicznej, czy zuchwałej.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl