Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Wybraniec kosmitów z pistoletem laserowym

Postać Billyego Meiera może nie być obca wielu ludziom. Ten Szwajcar miał niebywałe szczęście nie tylko do obserwacji latających talerzy, ale też do robienia im zdjęć i filmów. Z czasem jego sława zaczęła blaknąć (do czego najbardziej on sam się przyczynił), i to na tym okresie chciałbym się głównie skupić.

Już jako dziecko miał mieć kontakty z pozaziemskimi istotami. Potem podróżował po świecie, stracił rękę w wypadku i wrócił do Szwajcarii, gdzie ponoć kosmici ponownie dali o sobie znać. Poza rozmowami z nimi zrobił kilka setek zdjęć. Na swoje czasy mogły robić wrażenie, dziś jednak zdają się śmieszne, wręcz sztuczne. Nagrania wideo też nie wbijają w fotel. Dosyć szybko zyskał sławę, ale nie o sławę mu chodziło – kosmici dali mu misje; misje głoszenia dobrej nowiny Plejadian.

Kosmici w amerykańskiej telewizji.

Tak, o zbliżającej się zagładzie i takich tam pierdołach. Nie to się liczy, a następne fakty. Billy Meier miał nie tylko latać po innych planetach, ale też podróżować w czasie! Wtedy to powstało słynne zdjęcie pterodaktyla (dziwnym trafem przypominające obrazek z książki), innego dinozaura (który wygląda jak rzeźba), kosmosu (bardzo podobne do tego, co NASA publikowała), jego samego z kosmitą (jak kadr ze starego filmu), małpoludów na innej planecie… Nie mogę rzecz jasna nie wspomnieć o kosmitce Asket, która jest znana nie tylko na swojej planecie. Też występowała w amerykańskich programach telewizyjnych, co szybko zostało odkryte. W sumie każdy ma ponoć swego bliźniaka, widać dotyczy to nie tylko ludzi.

Ale to nie jedyne dowody. Otóż kosmici oddali mu pistolet laserowy. Ów cacko wygląda na zrobione z plastiku (widać metal idzie na pojazdy latające), ma rurę i czerwoną lufę. Gdzieś w internecie krąży film, na którym bohater strzela do drzewa. Ekolodzy nie muszą się martwić, ono nie wyparowało. Sam pistolet jednak zaginął, nie wiem więc, czy plejadianie nie wzięli swojej zabawki z powrotem. Chyba, że służby specjalne go zarekwirowały, czego też nie można wykluczyć. Aha, w jego domu znaleziono makiety statków, wykonane z ogólnodostępnych materiałów.

Pistolet kosmitów wygląda po prostu uroczo.

Nawet nie wiem jak to skomentować. Mógł pragnąć sławy i chwały, trudno, ludzka to rzecz. Jeśli jednak liczył na wiarygodność to zupełnie się ośmieszył. Zastanawiam się nawet, czy to on robił zdjęcia “podróży w czasie i przestrzeni”, czy jednak ktoś mu ich nie podrzucił, a ten uwierzył w ich pochodzenie. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby naprawdę czegoś nie zobaczył ,w końcu mnóstwo osób widziało ufo. Jeśli miałbym powiedzieć, czy jakieś jego zdjęcia mogą być prawdziwe, to stawiałbym na pierwsze. Ale nie mam zamiaru go bronić. Billy Meier miał swoje 5 minut, które wykorzystał jak chciał – jako jeden z największych oszustów w historii ufo.

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl, Krakowski Stańczyk     Designed by Okult.pl