Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

XI Zjazd Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów

Data: 8 kwietnia 2017r., godz. 10.30 – 18.00

Miejsce: Lublin, ul. Rynek 4, pub Trybunalska, sala konferencyjna

Wstęp: darmowy

 

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów organizuje z początkiem kwietnia dzień otwarty, na którym jego członkowie zamierzają podjąć nie lada wyzwanie przybliżając nam tematy związane z niekonwencjonalnymi metodami leczenia, często okiem ludzi o określonych tradycjach czy to religijnych czy społecznych.

 

Cech NiH to organizacja zrzeszająca ludzi pracujących w zawodach związanych z naturopatią, takich jak: bioenergoterapeutyka, bio-masaż, refleksologia, radiestezja, hipnoterapia.

 

Instytucja ta aktywnie działa od połowy 2011r. prowadząc szkolenia zawodowe oraz doskonalące. Poza tym organizuje również zloty, na których jej członkowie, oprócz integracji we własnym gronie zawodowym, mają możliwość podzielenia się nabytą wiedzą z resztą społeczeństwa.

 

W tym roku członkowie Cechu NiH postanowili podzielić się z nami między innymi takimi ciekawostkami jak:

 

– Podświadomość – najlepszy przyjaciel czy wróg? Jak skorzystać z mądrości podświadomości, by doskonalić swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne, radzić sobie ze stresem, poprawiać relacje, czyli podnosić jakość swojego życia. Wykład prowadzony przez Mirę Chlebowską – psychodietetyka i hipnoterapeutę.

– Uzależnienia – choroba czy grzech. Wykład prowadzony przez Marka Cieślara – absolwenta Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie, zawodowego hipnoterapeute w zakresie hipnozy energetycznej, magnetycznej, autohipnozy i świadomego śnienia.

– Uwarunkowania religijne a praktyki naturoterapeutyczne. Wykład prowadzony przez Jurij Mokriszczewa – biomasażystę i naturopatę, zawodowo zajmującego się działalnością medycyny niekonwencjonalnej już od 1989.

 

Adres kontaktowy Cechu NiH: cech@naturopata.edu.pl

Więcej informacji na temat wydarzenia: link lub link .

Zostaw wiadomość

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Website Security Test

Znajdziesz nas

Blogi

  • Krakowski Stańczyk

    Hucpa, swawola i łajdactwo w jednym.

  • Zielarski Alembik

    Zielono, zdrowo i ładnie. Czyli Cynthia w swoim żywiole ;)

Copyright 2017 © All Rights Reserved Okult.pl     Designed by Okult.pl